Публічний звіт про використання коштів районного бюджету за І квартал 2024 року за посиланням: https://docs.google.com/presentation/d/1m9XKJNJ4BBVd08vUKX7FcdpetOnw0O5A/edit?usp=sharing&ouid=106537606913202255746&rtpof=true&sd=true
Друзі, нагадуємо, що на офіційному сайті Кіровоградської ОВА функціонує окремий розділ — «Прозорість та підзвітність» У розділі викладені результати роботи робочої групи, нормативно-правова база щодо питань залучення та використання коштів державного бюджету інвестиційного спрямування, а також перелік об’єктів, на відбудову яких будуть спрямовані кошти з фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
З інформацією можна ознайомитись тут https://kr-admin.gov.ua/start.php?q=PP/Ua/pp.html
На засіданні 23 сесії Кіровоградської обласної ради депутати ухвалили рішення щодо затвердження Антикорупційної програми на 2024-2026 роки
Антикорупційна програма націлена на впровадження системи заходів, спрямованих на запобігання та протидію корупції, підвищення рівня прозорості в діяльності органів місцевого самоврядування, а також забезпечення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства. Програма включає навчання та підвищення кваліфікації працівників ради з питань антикорупційної діяльності, а також створення механізмів для виявлення та усунення корупційних ризиків на різних етапах прийняття рішень.
Документ передбачає затвердження Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Кіровоградської обласної ради та нової Антикорупційної програми. Також його буде надіслано до Національного агентства з питань запобігання корупції для погодження.
Прозорість та підзвітність. На понад 280 млн. гривень усунуто порушень на Кіровоградщині
В рамках діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність” за сім місяців поточного року аудитори провели 165 моніторингів держзакупівель в області. Вжиті заходи дозволили усунути порушення на понад 280 млн.грьивен. Розірвано 42 договори на суму майже 135 млн.грн. Скасовано 11 закупівель вартістю понад 146 млн. гривень. Про це повідомив під час брифінгу начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.
“Кожна збережена, або повернута до бюджету неякісно використана гривня – це теж своєрідна допомога економіці – громади, міста, області. А значить – фронту”, – зазначив Андрій Райкович.